Veretlenül zárták az évet a felnőtt fiúk

Hits: 406

NB II. FÉRFIAK: KK AJKA - ÁCSI KINIZSI SC 50-21 (23-8)

AJKA:100 néző. V:HÁRSFALVI,MÓROCZ.

KK AJKA csapata: BARACSKAI, VIKOR(kapusok), CSERNA 3, NÉMETH 3, KLESPITZ 1, SZIMICSEK, ERŐSS 3, ZEITLER 3, JOHN 2, SZABÓ 2, DOBOS 7, FORGÁCS 6, TARLÓSI 4, CSIPSZER 2, PERCZEL 7, BONYHÁDI 7

EDZŐ: TRÉKI TAMÁS

KAPUSEDZŐ: VARGA SZABOLCS

HETESEK:1/- ILL. 5/3.

KIÁLLÍTÁSOK:8 ILL. 6 PERC.

A szezon zárómérkőzésén a sereghajtó ácsiakat fogadta a KK AJKA csapata. Jól kezdett a hazai csapat, tíz percnyi játék után már 7-2-re vezettek a zöld mezesek, a vendégek nehezen találtak rést az ajkai védőfalon (11-3). Az ácsiak időkérése után sem változott a játék képe, a hazai kapuban Vikor parádézott,elől pedig könnyű gólokat lőttek a vendéglátók (18-6). A szünetben Tréki edző sort cserélt, a pályára küldött fiatalok is ugyanazzal a lendülettel folytatták a küzdelmet, mint elődeik (31-10). Az ajkai fiúk élvezték a játék minden percét, parádés gólokkal szórakoztatták a szurkolóikat (44-14). A Veszprémből érkező Bonyhádi fan klub nagyszerű hangulatot teremtett az ajkai lányokkal együtt, a fiúk pedig parádés játékkal hálálták meg a szurkolást. Az ősz folyamán hibátlan teljesítményt nyújtó KK AJKA négy pontos előnnyel várja a tavaszi folytatást.

Értékelés

Edzői szemmel Tréki Tamás (vezetőedző- KK Ajka): Az Ács csapatával mérkőztünk az őszi szezon utolsó  bajnoki összecsapásán. Az előzetes várakozásoknak megfelelően alakultak a dolgok, hiszen magabiztosan tartottuk itthon a két bajnoki pontot, a sportszerű ellenfelünkkel szemben. Örültem, hogy maximális erőbedobással küzdöttünk a hatvan perc során és közönségszórakoztató, könnyed győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak a félévi teljesítményéhez, kiváló munkát végeztek. Szeretném megköszönni a szurkolók biztatását, remélem tavasszal is számíthatunk rájuk. Mindenkinek áldott, boldog karácsonyt, valamint sikerekben, és egészségben boldog újesztendőt kívánok a magam és csapat nevében. Hajrá Ajka!”