Vereség a Sárvár ellen

Hits: 121

A tabella 4. helyén álló Sárvári Kinizsi SE otthonában léptek pályára a hétvégén NB II női felnőtt lányaink. Meglepve a hazaiakat határozott védekezéssel nyitott csapatunk, ami az eredményben is tükröződött. Hibáinkat kihasználva az első játékrész második felében átvette a vezetést a Sárvár. 17:11-es félidei eredménnyel vonulhattak pihenőre a csapatok. A folytatásban is stabilan őrizte az előnyét a hazai csapat – végül biztosan gyűjtötték be a két pontot (31:21).

Sárvári Kinizsi SE - KK Ajka 31:21 (17:11)

Péter F., György Sz. 2, Gelencsér L. 1, Jalkóczi K., Fábián X. 4 (4), György P. 1, Mihályi F. 9 (5), Busznyák L., Völler P. 1, Berecz N. 2, Forstner A., Juházs A., Bánhelyi N., Ódor R., Scheily Zs., Borsos F. 1

Vezetőedző: Huszti Ambrus

Erőnléti edző: Halász Dániel

Edzői szemmel Huszti Ambrus (KK Ajka-vezetőedző)

“ Tudtuk, hogy nehèz lesz a Sàrvàr elleni mèrkőzès. Az utóbbi kèt hètben irànyítónk Nèmeth Melissa utàn, meghatàrozó kapusunk Kiss Orsolya is komoly sèrülést szenvedett. Rájuk ebben a szezonban màr nem szàmíthatunk. Tovàbbà Szöllősi Flóra elköszönt csapatunktól. Így többnyire ifi korú jàtèkosokkal kell megoldanunk a hátralevő időszakot. Az jól látszik, hogy az első félidőben tudtuk is tartani a lépést, de a nagyobb tudàs és rutin Sàrvàron is ki jött. Amit a hèten gyakoroltunk azt a meccsen meg tudtuk valósítani, ennyire volt jelenleg elèg. Az utolsó 5-6 hétben azon dolgozunk, hogy ez még jobban működjön, illetve készülnünk kell a jövő évre. Sajnos sem a bajnokság menete , sem a sèrülés hullám nem kedvez nekünk, de bízom benne, hogy a megfelelő motivàltsàggal állunk helyt a maradék 5 mérkőzésen és szeretnénk mèg több pontot begyűjteni. Erre vannak mérkőzések amin van reális esélyünk, viszont a többire sem feltett kezekkel érkezünk. Ez az időszak jó lehet arra, hogy a fiatalok több rutint szerezzenek a felnőtt bajnokságban ès fejlődjünk a jövőre nézve.”