Vereség a Tata ellen

Hits: 113
Hétvégén a Tatai AC gárdáját fogadta a KK Ajka a sportcsarnokban. Lassan lendültek játékba a csapatok,pontatlan támadásoknak köszönhetően kevés gól született a mérkőzés első szakaszában(15.perc:5-5).A hazaiaknak sikerült ezután két gólos előnyt kiharcolni,sőt a háromért támadhattak,de a játékvezető lába „közbeszólt”,ami után a tataiak csökkentették a különbséget(8-7).A vendéglátók John A. góljainak köszönhetően minimális előnnyel mehettek a szünetre.A második játékrész elején remekül kezdett a Tata,tíz perc alatt 7-1-es szériát produkáltak a vendégek(11-16).A hazaiak mestere,Tréki Tamás kétszer is időt kért,megpróbálta felrázni csapatát,ami csak részben sikerült (48.perc:15-18).A vendégek Iváncsik Tamásnak köszönhetően újra öt góllal megléptek,amit három perccel a vége előtt háromra csökkentett a KK AJKA,de a pontszerzéshez már nem volt esélyük.Nagyszerű első félidő után ismét elég volt tíz perc kihagyás,ami két pontjába került a hazaiaknak.

KK Ajka - Tatai AC 22:25 (10:9)

Horváth M., Cserna E., Márton B., Ilicsin Sz. 3, Vikor F., Tárkányi B. 2, Fülöp J., Erőss P., John A. 7, Venczel A., Forgács K., Laufer G. 3 (1), Ignácz K. 2, Perczel K. 1, Bonyhádi T. 4,

Baracskai S.

Vezetőedző: Tréki Tamás

Játékos szemmel Ilicsin Szrgyan (szélső - KK Ajka)

"Nyögvenyelősen kezdődött a mérkőzés hiszen nem volt pörgés, úgy gondolom, hogy első félidőben mi voltunk a jobbak hiszen 2 góllal vezettünk és a háromért is támadhattunk, viszont második félidő elején gödörben volt a csapat, jöttek a hibák és Tata 7-1es szériávál büntetett, így lett +5 oda, benne volt a csapatban a forduló pont, azonban a pontszerzés ezúttal is elmaradt. Hajra Ajka!"