Vereség a Pécs ellen

Hits: 122

A hazai vereséget követően újabb bajnoki mérkőzést vívott egymással a Pécsi VSE és a KK Ajka kézilabdacsapata. Tréki Tamás csapata ezúttal 4 gólos vereséget szenvedett a Pécs vendégeként.

Pécsi VSE-KK Ajka 25:21 (10:12)

Cserna E., Márton B., Heiczinger Zs.3, Vikor F., Tárkányi B. 3, Fülöp J., Erőss P.1, Bajnóczi M., John A. 2, Venczel A., Forgács K. 4, Laufer G.1, Ignácz K., Perczel K. 1, Bonyhádi T. 6, Baracskai S.

Vezetőedző: Tréki Tamás

Edzői szemmel Tréki Tamás (vezetőedző-KK Ajka)

“25-21 vereséget szenvedtünk a Pécs csapatától. A mérkőzés első félidejében a mi akaratunk érvényesült. Jó védekezésünknek, valamint kiváló kapusteljesítményünknek köszönhetően 12-10 vezetéssel vonulhattunk szünetre. Sajnos a második félidőben bosszantó, és ezen a szinten elfogadhatatlan hibákat követtünk el, amit megbüntetett az ellenfél. A kapusteljesítményünk is jelentősen visszaesett, de a legfőbb problémánk a helyzetkihasználással volt. Több mint tíz ziccert, valamint három büntetőt hibáztunk, ez okozta a vesztünket. Összeségében úgy gondolom, hogy ezt a mérkőzést mi vesztettük el. A lehetőségeink megvoltak, de ahogy az egész tavasz folyamán, úgy most is kihagytuk őket. Emiatt nem tudunk mérkőzéseket nyerni. A küzdeni tudásért dícséret illeti a csapatot, de ezért sajnos nem jár pont. Küzdünk tovább, szeretnénk elérni a céljainkat.”

Április 24- én (szombaton) az AGROFEED- ETO SZESE lesz a KK Ajka vendége.