Hits: 234
Szombat délután a NEKA II. csapatát fogadta az ifjúsági II. osztályban szereplő csapatunk.

FIÚ,IFJÚSÁGIAK:

KK AJKA  - NEKA II. 23-34 (7-10)

KK AJKA: ALMÁS,SZÜCS 7, ERŐS 1, PERCZEL 2, FORGÁCS 10, POINTNER 1, OLÁH 1, ANTAL, GYÖRGY, ZSÁKI Á. 1., ZSÁKI O.

EDZŐ: POÓR TAMÁS

Értékelés

Edzői szemmel Poór Tamás (KK Ajka- vezetőedző): “Szombaton az eddig veretlenül első helyen álló NEKA gárdáját láttuk vendégül. Azzal a szándékkal léptünk pályára, hogy megpróbáljuk megnehezíteni a listavezető dolgát. A mérkőzés első tízpercében felváltva vezettek a csapatok, sokig szoros volt találkozó. Védekezésünk az első játékrészben viszonylag jól működött, mögötte Almás is jól teljesített a kapuban. A félidő végére azonban támadójátékunk megakadt, ezt kihasználták az akadémisták, így a szünetre 7 – 10 volt az eredmény. A második játékrészben sem javult a támadójátékunk, s visszarendeződésünk sem volt a legfegyelmezettebb, így a szerzett labdákból a NEKA könnyű gólokat lőhetett. Ebben a félidőben mindenki pályára lépett, azonban látszott támadásainkon az összeszokatlanság. A végére próbáltuk megnyitni a védekezést, ám a jól képzett vendégek ellen ez sem hozott eredményt, ezzel el is dőlt a találkozó. Ettől függetlenül büszke vagyok a srácokra, mert tartjuk dobogós pozíciónkat, s a hátralévő két fordulóban minden esélyünk megvan rá, hogy ott is maradjunk! HAJRÁ AJKA!”