Nagyarányú győzelem a régi rivális ellen

Hits: 273

Március 20-án, szombaton a KK Ajka II. megyei férfi csapata az örök vetélytárs Ősi Andreotti SE gárdája ellen mérkőzött, a mieink a második félidőben átszaladtak fáradni látszó vetélytársukon. Az első pár percben bent ragadt a csapatunk az öltözőben, (1:4-et mutatott az eredményjelző az Ősi javára) Klespitz Róbert vezetőedző időkéréssel próbálta felrázni a társaságot, mely hatásosnak bizonyult, ez követően beindult az ajkai “gól gyártás”. A vendégek az első játékrészben még tartották a lépést, de a szünet után már jól láthatóan hátrányba kerültek fiainkkal szemben fizikálisan, miközben csapatunk bravúros kontra gólokat lőtt.

KK Ajka II. - Ősi Andreotti SE 31:18

Baracskai S.; Heizer L.; Perczel K.; Forgács K. 8; Cserna E. 1; Pointner K. 3; Csipszer D. 1; Szűcs B. 7; Kleinhansz P.; Zeitler D. 4; Szigetvári G. 1; Ring M. 1; Fábián B. 5

Vezetőedző: Klespitz Róbert

Edzők: Varga Szabolcs, Kapcsándi Zsolt

Edzői szemmel Klespitz Róbert (vezetőedző- KK Ajka)

“Fontos mérkőzés előtt álltunk a hétvégén, ugyanis ez volt az idei rájátszás első fordulója. Sajnos nem sikerült jól a kezdés, a 10. percben 1-4 állt az eredményjelzőn. Ekkor azonban talán az időkérés hatására is, mintha csettintésre megváltoztak volna a dolgok: a védekezésünk elkezdett nagyon működni, gyors gólokat tudtunk szerezni illetve a kapusteljesítmény egész meccsen remek volt. A félidei 5 gólos vezetést sikerült 13-ra duzzasztani a meccs végére, örülök, hogy mindenki pályára tudott lépni és tudott pluszt hozzátenni. Igazi csapatként sikerült itthon tartani a 2 pontot, így tudunk tovább küzdeni a célunkért! Hajrá Ajka!”