Hétvégi utánpótlás eredmények

Hits: 167

Október 27. – Női U17

Győrben vendégszerepel a női U17-es együttes. Kiegyenlített mérkőzés után végül két góllal maradtak alul a hazaiakkal szemben György Szaffi lányai.

SZESE Győr – KK Ajka 27-25 (13-10)

Horváth, Kizmus 2 (1), Kovács 2 (1), Krápicz 12 (4), Leskovics Cs. 1, Leskovics D., Németh 5, Perger 2, Poscher, Rákos 1, Szeiler

György Szaffi – vezetőedző

„SZESE Győr csapatánál vendégeskedtünk a legutóbb. Nagyon jó, agresszív mérkőzést játszottunk. Bár a kezünkben volt a győzelem, és 1-1 apró hibán csúszott el a mérkőzés, összességében látszik a fejlődés, és kezd összeérni a csapat. Azt gondolom, ha így haladunk, akkor fogunk tudni meglepetéseket okozni. Várjuk a következő mérkőzéseket, és szeretnénk minél sikeresebb szereplések után hazatérni.”

Október 28. – Férfi U18

Magabiztos győzelmet arattak az U18-as fiúk Martonvásáron, ahová edzőjük, John András távollétében Poór Tamás kísérte el a csapatot.

MKSE – KK Ajka 27-34 (13-14)

Aschenbrenner, Barcza, Ferenczi, György 9, Kovács 3, Lozsi, Modori 4, Nyers 2, Pál 10, Peidl 5, Peternics, Számadó 1

Poór Tamás – vezetőedző

„Az elmúlt pénteken Martonvásáron vendégeskedtünk, velük még nem találkozott a csapat, így próbáltuk a saját játékunkat érvényesíteni a játék során. Védekezésben jól kezdtük a mérkőzést, ha ezt ki tudjuk használni, akkor megnyugtató előnyt tudtunk volna kialakítani a félidőre, így azonban egész félidőben küzdeni kellett. A második játékrészben sokkal megfontoltabbak voltunk – igaz az ellenfél egyik lövőjével egész mérkőzésen akadtak gondjaink – a frissen pályára lépők tovább tudták őrölni az ellenfelet, ami a végeredményben már megmutatkozott. Mindenki hozzátette a magáét, így a srácok megérdemelt győzelmet arattak!”