Hétvégi utánpótlás eredményeink

Hits: 203
Február 11 – Női U17

KK Ajka SE – Ácsi Kinizsi 35-24 (21-12)

Rauch, Leskovics D. (kapusok), Perger 13 (4), Litvinyuk 1, Kató 1, Kiss 4 (1), Leskovics Cs. 3, Németh 2, Hernád 2, Ferenczi, Vincze 9.

Jaksics Rebeka, vezetőedző: „Rettenetesen hullámzó játékkal tudtunk nyerni az Ács csapata ellen. Nehézkes kezdés volt jellemző ránk, dadogott a labda végig a kezekben, de szerencsére a győzelmünk nem volt kérdéses. Rengeteg hibát vétettünk, amit ki kell javítanunk, ezzel a játékkal nem leszünk eredményesek jobb csapatok ellen. Dolgozunk tovább, hajrá Ajka!”

Február 11 – Női U19

KK Ajka SE – Soproni FAC 1900 SE 58-12 (26-5)

Fleer, Leskovics D., Horváth (kapusok), Németh 3 (1), Vincze 1, Klespitz 3, Leskovics Cs., Perger 5, Kovács 8, Mózes 11 (1), Schneider, Mészáros 16 (3), Mátyás 11.

Klespitz Róbert, vezetőedző: „Köszönöm a csapatnak, hogy kellő alázattal és motiváltsággal játszotta végig a meccset. Több védekezési felállást és formációt tudtunk gyakorolni a meccsen, amely a jövőre nézve hasznos lehet a sorsdöntő meccseken. Gratulálok a győzelemhez!”

Február 11 – Férfi U20

KK Ajka SE – Budakalászi SC 1995 27-25 (14-12)

Peternics, Kovács M., Ferenczi (kapusok), Szarka, Peidl 2, Rozmán 4, Pál 5, György, Loránd, Kovács Á., Sárik, Zsáki 8, Laczkó, Pernesz 8, Modori, Schell.

Poór Tamás, vezetőedző: „Az első tavaszi fordulóban hazai pályán, mindenképp szerettünk volna visszavágni közvetlen riválisunknak az őszi vereségért, mivel azon a meccsen végig vezetve, a végjátékban vesztettük el a mérkőzést. Most is szoros mérkőzésre volt kilátás, az első félidő is ezt igazolta, egyik csapat sem tudott komolyabb előnyt kiharcolni. Védekezésünk általában rendben volt, a vendégek a góljaikat inkább gyengébb támadójátékunkból fakadó lerohanásokból lőtték. Így is volt esélyünk a háromgólos előnyre a félidőben, de büntetőt hibáztunk. (14-12) A második játékrészben hamar leadtuk az előnyt, (16-17) de a srácok újra fel tudtak állni, s ismét fordítottak. (22-19) Innentől kezdve tartottuk végig az előnyt, többször emberhátrányba kerülve is nagyot küzdve húzták be a fiúk a mérkőzést! (27-25) Nagyon fontos volt ez a győzelem, gratulálok a csapatnak!”