Hétvégi utánpótlás eredményeink

Hits: 216
November 29. – Férfi U18

KK Ajka SE - Esztergomi Vitézek RAFC 36-33 (14-21)

Kovács M. (kapus), Loránd 1, Pernesz 9 (2), Laczkó, Kovács Á., Modori 2, Simon 3, Peidl G. 2, Lozsi 1, Schell 14 (2), Tóth Bajusz, Sárik 4, Szekér.

December 2. – Férfi U18

Pilisvörösvári KSK - KK Ajka SE 27-33 (13-18)

Kovács M. (kapus), Loránd, Pernesz 14, Lackó 1, Kovács Á. 6, Simon 7, Lozsi, Schell 5, Tóth Bajusz, Sárik.

John András, vezetőedző:

„A múlt héten két mérkőzésünk is volt, az egyik hazai a másik idegenbeli pályán. Esztergom csapata ellen játszottunk hazai pályán, ahol egy gyenge első félidő után a szünetben 7 góllal vezetett a vendégcsapat, ami a gyenge védekezésnek volt köszönhető. A szünetben rendeztük a fejeket és a második játékrészre egy felfogásában új csapat érkezett és kezdtük ledolgozni a hátrányt, majd a mérkőzés végéhez közeledve sikerült átvenni a vezetést is és 3 góllal megnyerni ezt a fontos találkozót. Úgy gondolom, hogy ilyen hátrányból nem könnyű visszajönni a meccsbe, nemhogy megnyerni azt. Nagy küzdést mutattak a srácok és helyén volt a szívük. Nem adták fel egy percre sem. Gratulálok nekik, mert ez nem mindennapi mutatvány volt.

Szombat Dorogra látogattunk. A Pilisvörösvár csapata várt minket, akiket itthon egy sok gólos találkozón sikerült a végén 1 góllal megvernünk ezért egyáltalán nem számítottunk könnyű meccsre, no meg azért sem, mert elég kis létszámban tudtunk kiállni a meccsre. Erőt merítve a hét első mérkőzéséből koncentráltan és fegyelmezetten kézilabdáztak a játékosok. Végig kiegyensúlyozottan játszottunk, aminek meg is lett a gyümölcse és 6 góllal felül tudtuk múlni a vendéglátókat. Gratulálok a csapatomnak! Csak így tovább! Maradt még idén 2 idegenbeli mérkőzésünk, szeretnénk mindkettőt megnyerni és szépen búcsúztatni ezt az évet. Hajrá Ajka!”

December 3. – Fiú U11

Georgikon DSE – KK Ajka

KK Ajka – Telekom Veszprém

Tóth-Horváth (kapus), Fekete, Vass, Hámori, Cserép, Oláh, Orvos-Nagy, Károlyi, Kiss, Kabai.

Nagy Martin Olivér, vezetőedző:

„A hétvége folyamán Keszthelyre utaztunk a srácokkal. Nagyon tanulságos és hasznos nap volt, két mérkőzést játszottunk a Keszthely és a Telekom Veszprém csapata ellen. A reggeli mérkőzésen a srácok még kicsit álmoskásan játszottak, viszont a második mérkőzés egy nagyon jó összképet mutatott rólunk. Szépen megmutatkoztak az elemek, amiket edzésen gyakorolunk illetve fegyelmezetten végrehajtották amit kértem tőlük. Összességében egy szuper délelőtt volt és ami a legfontosabb, hogy jól érezték magukat a srácok.”

December 3. – Leány U11

Körmendi DMTE – KK Ajka

START SE Szentkirályszabadja – KK Ajka

Csikhon, Bakos B. (kapusok), Polt K., Polt H., Bakos M., Németh, Zabó, Csordás, Kopecskó, Marton, Szendrei, Hidi, Fiausch, Pék.

Bánhelyi Nóra, vezetőedző:

„Tapolcára utaztunk a hétvégén. Hasznos 2 mérkőzést játszottak a lányok. A védekezés nagyon jól működött mindkét meccsen, és támadásban is voltak sokkal jobb megoldások, mint az első fordulón 2 hete. Gyakorlunk tovább és bízom benne, hogy a következő megmérettetésen még több jó dolgot fogok látni. Gratulálok a lányoknak, büszke voltam rájuk!”

December 3. – Fiú U15

KK Ajka SE – Celldömölki VSE 47-20 (19-8)

Nagy (kapus), Kocsis 2, Molnár 1, Pernesz Sz. 10, Hubai-Moura S. 1, Perger 8, Szekér 10, Hubai-Moura G. 1, Peidl B. 7, Kalocsai 4, Krápicz, Tromler 2, Buzás 1.

Zirc KSE – KK Ajka SE 30-34 (10-21)

Nagy (kapus), Kocsis, Molnár 1, Pernesz Sz. 7, Hubai-Moura S., Perger 6, Szekér 3, Hubai-Moura G. 1, Peidl B. 3, Kalocsai 4, Krápicz 1, Tromler 8, Buzás.

Jávor Sebestyén, vezetőedző:

„Vasárnap 2 mérkőzést játszottunk az U15-tel Ajkán a Fekete Iskolában. Első meccsen a Celldömölk csapata volt az ellenfél. Viszonylag feszes védekezés labdaszerzések és jó helyzetkihasználás jellemezte ezt a találkozót a részünkről, így alakult ki egy nagyobb különbség a végére (47-20). A második mérkőzés nagyon fontos volt számunkra a Zirc ellen, ez döntött a harmadik hely sorsáról. Új másodedzőt is avattunk Nagy Martin Olivér személyében. Az első félidő már-már álomszerű volt számunkra. Parádés védekezés mellet kapubravúrok és jó helyzetkihasználás. A második félidőben tettek arról a fiúk, hogy kicsit leizzadjanak a kilátogató szurkolók, hiszen a félidei 11 gólos előnyünket leolvasztotta a Zirc 3 gólra. Pontatlan lövések és rengeteg olyan kapott gól, amiből az első félidőben labdát szereztünk és mi lőttünk. Elfáradtunk, de helyén volt a srácok szíve és megnyertük ezt a mérkőzést is (30-34). Büszke vagyok a fiúkra, borzasztó nagyot küzdöttünk. Köszönjük a szurkolást, csak így tovább! Hajrá Ajka!”