Győzelem az Mosonmagyaróvári KC U22 ellen

Hits: 205

A Városi Sportcentrumban fogadta a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club U22- es csapatát a női együttesünk. Az első játékrész kiegyenlített játékot, 10:9- es mosonmagyaróvári vezetést hozott, a folytatásban viszont egy magasabb sebességi fokozatba kapcsolt a Károlyfi Viktor által irányított ajkai csapat,  így 26:24 arányban sikerült megnyerni a mérkőzést és itthon tartani a két pontot.

KK Ajka- Mosonmagyaróvári KC U22 (9:10) 26:24
Ajka, Városi Sportcentrum
Vezette: Gajdán Gergely, Imre Dániel

KK Ajka csapata: Forster A.; Pálinkás V. (kapusok); György Sz. 4; György P. 3; Rózsás J. 12 (1); Bánhelyi N. 3; Fábián X.; Busznyák L. 2; Gelencsér L.; Völler P. 1; Jalkóczi K. 1 (1); Tóth F.; Klespitz D.; Ódor R.
Kiállítások: 14 perc; illetve 16 perc
7 méteres: 3/2, illetve 5/4
Vezetőedző: Károlyfi Viktor
Erőnléti edző: Halász Dániel
Értékelések
Edzői szemmel Károlyfi Viktor (vezetőedző- KK Ajka): "Az előző alsóörsi mérkőzésen elszenvedett súlyos vereségből próbáltuk a játékosokat ismét a helyes irányba állítani, amit betegségek, sérülések nehezítették. Bíztam a csapatban, hogy az MKC elleni mérkőzésen ismét megtaláljuk a jó irányt. Első játékrészben védelmünkben volt némi zavar, de kapusunk  jó teljesítményével meccsben tudtunk maradni! Támadójátékunkban idegesen, kapkodva sok technikai hibával játszottunk! Félidőben rendeztük a sorokat, védelmünk határozottabbá, technikai hibák számát csökkentve tudtuk itthon tartani a két pontot! Dolgozunk tovább, előző és ezen mérkőzés hibáiból okulva! Gratulálok a csapatomnak! Hajrá Ajka!”
Játékos szemmel Forster Adél (kapus- KK Ajka): "Az első félidőben nagyon szoros volt a mérkőzés. Nagyon jól védekeztek a lányok, így nekem is a kapuban sokkal egyszerűbb dolgom volt. A második félidőben pedig a támadásunk felerősödött, így el tudtunk menni kettővel. Nagyon büszke vagyok a lányokra. Hajrá Ajka!"