Fájó vereség

Hits: 281

Alaposan beragadtunk a rajtnál, hat győri gólra csak két találattal sikerült válaszolni, s ez előre vetítette a folytatás képét. Az első játékrészben nem akadt olyan játékos, aki a kritikus szituációkban átlendítette volna a csapatot a holtponton. A második félidőben pár perces jó szériánknak köszönhetően sikerült visszajönni a mérkőzésbe, de a kritikus pillanatokban nem sikerült megfordítani a mérkőzést, sajnos a rengeteg technikai hiba és kihagyott helyzet megbosszulta magát.

SZESE Győr- KK Ajka 32:28 (17:12)

Péter F.; György Sz.2; Gelencsér L.2; Scheily Zs.; Ódor R.; Fàbián X. 4; György P.3; Borsos F.1; Mihàlyi F. 9; Berecz N.6; Forster A.; Juhász A.; Bánhelyi N. 1

Vezetőedző: Huszti Ambrus

Edzői szemmel Huszti Ambrus (KK Ajka-vezetőedző)

“A mérkőzésen vereséget szenvedtünk. Ami fájó, hogy az érettségizők nagyrészére nem számíthattam, illetve a fix hiányzóinkra, viszont több játékoson nem látszott, hogy fel akarná venni a kesztyűt és megakarná mutatni, hogy a jövőben komolyan számíthatok rájuk. A hátrányunkat az első félidőben sikerült összeszedni, a túl oldalon jóval kiegyensúlyozottabb kapusteljesítmény mellett, biztosabb kézzel játszottak a győri lányok. Nem fér bele, hogy 4-5 játékos , 4-5 akciógólra képes, mindezt motiválatlan, dekoncentrált védekezés mellett. Nem értem mi kell még. Játéklehetőség van, bizonyítási lehetőség van, és minimális elvárásoknak nem tudunk eleget tenni. Szomorú vagyok az eredmény miatt.”