Értékes győzelem

Hits: 292

Kiváló játékkal, magabiztos győzelmet (16-26) aratott a megyei derbin a KK Ajka II. férfi kézilabda csapata az ősi rivális Bajnok DSE Nemesvámos II. ellen. Kézilabda csapatunk továbbra is őrzi dobogós helyét a tabellán, következő ellenfelünk a Szombathelyi ESE lesz idegenben.

Bajnok DSE Nemesvámos II- KK Ajka II. 16:26 (9:12)

Klespitz R. 5; Heizer P.; Soós T. 1; Kleinhansz P.; Kapcsándi Zs. 1; Oláh L. 1; Fábián B.1; Ring M. 1; Zeitler D.1; Szücs B.3; Pointner K. 2; Forgács K.7; Perczel K.3; Baracskai S.

Vezetőedző: Klespitz Róbert

Edző: Varga Szabolcs

Edzői szemmel Klespitz Róbert (vezetőedző-KK Ajka)

“ Utolsó előtti mérkőzésünket játszottuk Nemesvámoson, akiknek szerettünk volna visszavágni az itthon elszenvedett egygólos vereségért. Sikerült jól kezdenünk a mérkőzést, az első negyed órában kialakított 2-3 gólos különbséget sikerült állandósítani a szünetig. A második félidőben aztán még egy sebességi fokozattal feljebb kapcsoltunk és megérdemelten arattunk győzelmet. Külön kiemelném a védekezés hatékonyságát és a kapusteljesítményünket is, úgy gondolom hogy a 60 perc alatt kapott 16 gól önmagáért beszél. Még egy mérkőzés van hátra a szezonból, szombaton a már bajnok Szombathely együtteséhez látogatunk. Egy esetleges győzelem esetén 2. helyen végeznénk a bajnokságban, és ezért mindent meg is fogunk tenni. Hajrá Ajka!”