4 gólos ajkai győzelem

Hits: 186

A KK Ajka 31:27-re legyőzte a Celldömölköt az NBII- es női kézilabda bajnokság szombati játéknapján. A  szünetben még  egygólos volt az ajkaiak hátránya, a második játékrészben azonban ellenfelük fölé kerekedtek, így itthon tartották a két pontot.
KK Ajka- Celldömölki VSE (11:12) 31:27
Ajka, Városi Sportcentrum
Vezette: Molnár- Szabó Tünde, Szincsák Eszter
KK Ajka csapata: Pálinkás V.; Forster A.; Horváth Zs. (kapusok); György Sz. 1; Jaksics R. 7; Rózsás J. 5; Regovics V. 4; Vida Cs. 7 (6); Berecz N. 2; Jalkóczi K.; Tóth F. 4; Völler P.; Gelencsér L. 1; Fábián X.; Bánhelyi N.; György P.
Kiállítások: 4 perc, illetve 8 perc
7 méteresek: 7/6, illetve 3/2
Vezetőedző: Károlyfi Viktor
Erőnléti edző: Halász Dániel
Kapusedző: Varga Szabolcs
Értékelés
Edzői szemmel Károlyfi Viktor (vezetőedző- KK Ajka): “Mindkét csapat idegesen kezdte a mérkőzést, mi hamarabb megnyugodtunk és védelmünk felkeményedett, ebből tudtunk könnyű gólokat szerezve az első félidő derekára 2-3 gólos előnyt kialakítani. Majd jött egy kisebb rövid zárlat, és mínusz eggyel fordultunk! Második félidőben ismét sikerült 4-5 góllal elhúznunk ellenfelünktől, majd ismét hullámvölgy! Időkérés után, a mérkőzésen harmadszor alakítottunk ki megfelelő előnyt, ezzel biztosítva a győzelmüket!
Összességében a védekezésünk végig feszes, stabil volt, ami önbizalmat adva, a hullámvölgyeken átsegítette a csapatot és meghatározta a végeredményt! Gratulálok a csapatnak! Hajrá Ajka!“